Всі послуги для бізнесу


Загальний рейтинг

JivoSite

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Універсальний бізнес-месенджер для спілкування з вашими клієнтами на сайті, в соціальних мережах і месенджерах, по телефону та електронній пошті. Особливості: інтеграція CRM, інформація про клієнта, передача файлів, форма зворотного зв'язку, швидкі фрази, перекладач і т.д.

RS.SCM

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

Легко впроваджувана і швидка на старті система управління ланцюгами поставок створена для роздробу і великого обсягу даних. Сумісна з усіма торговельними ERP-рішеннями, не вимагає зміни облікової, складської чи інших систем. Вибудовує прогноз, виходячи з попиту, а не продажів.

TourControl

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

Нішева система для управління бізнесом у туристичній галузі допомагає автоматизувати процеси й організувати взаємодію з клієнтом за допомогою e-mail і SMS розсилки. Розміщується в "хмарі", тому є доступ з будь-якого пристрою.

Medesk

(15 відгуків) Ця компанія з РФ

МІС, що поєднує технології і медицину, для прозорого і простого управління приватною клінікою. Є онлайн-запис на прийом, телефонія, складський облік і т.д. Є можливість масштабування до 1000 клінік і індивідуальне налаштування під бізнес-процеси

МЕДОФИС

(11 відгуків) Ця компанія з РФ

Багатофункціональна CRM автоматизує весь цикл роботи з пацієнтом в рамках амбулаторії, лікарні, санаторію. Є можливість попередньої реєстрації на прийом, є колл-центр і API для інтеграції. У текстовому та відеоформаті доступні навчальні матеріали для використання системи.

MEDMIS

(5 відгуків) Ця компанія з РФ

MEDMIS – це сучасне програмне забезпечення для автоматизації медичних закладів. Головний принцип розвитку системи – адаптація до бізнес-процесів та потреб приватних медичних центрів.

MedicalCRM

(2 відгуки) Ця компанія з РФ

Хмарна система управління клініками та центрами. Він має простий і в той же час зручний інтерфейс з великою кількістю функцій. Безкоштовна настройка і навчання. Звіти в будь-яких розділах, завантаження даних без обмежень. Гнучкі права доступу. Віджет для запису на прийом онлайн для сайту.

Клиника онлайн

(2 відгуки) Ця компанія з РФ

Проста система управління клінікою економить час лікаря і адміністратора, підвищує керованість підприємством. Ведеться прозорий облік фінансів, матеріалів, зарплати. Онлайн-реєстр 24/7, карта пацієнта, плани лікування. Можна налаштувати програми лояльності, вартість залежить від модулів

ArchiMed+

(12 відгуків) Ця компанія з РФ

ArchiMed+ – це сучасна медична інформаційна система для автоматизації всіх процесів роботи приватних і мережевих медичних і стоматологічних клінік.

Renovatio

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

MIS Renovatio дозволяє клінікам будь-якого розміру і профілю оцифрувати і зробити роботу кожного співробітника максимально прозорою і ефективною. Сучасний веб-інтерфейс, готові інтеграції з усіма федеральними лабораторіями та іншими сервісами для підвищення лояльності пацієнтів.

ClinicIQ

(11 відгуків) Ця компанія з РФ

Сервіс з хмарним розміщенням для керівництва клініки мінімізує зайнятість адміністратора і організовує час лікаря, допомагає швидко виставити рахунок і спостерігати фінансові результати на наочних графіках.

ClientoBox

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

Гнучко настроюється CRM відділу продажів розміщена в хмарі і підходить для малого або середнього бізнесу. Економить час на ведення угод і надає контроль над відділом продажів, є менеджер завдань, веде базу клієнтів.

Дела Идут

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Проста CRM система для малого бізнесу. Ведіть історію взаємодії з клієнтами, ставте завдання співробітникам, відстежуйте стан угод. Базується в "хмарі", доступ можливий з будь-якого пристрою. У системи є набір API для інтеграції з іншими сервісами

LokonCRM

(10 відгуків) Ця компанія з РФ

Онлайн сервис для управления салоном красоты ведет клиентскую базу, запись клиентов, детальную статистику по разным направлениям. Доступен SMS центр и другие модули. Система размещена в облаке, устанавливать ПО на ПК не требуется, для работы достаточно иметь подключение к сети.

LiveSklad

(70 відгуків) Ця компанія з РФ

Хмарна платформа для автоматизації сервісного центру, яка допомагає взаємодіяти з клієнтом і контролювати всі процеси в сервісі. Підходить для будь-якого розміру бізнесу, орієнтований на сервісні центри з ремонту техніки, автосервіси, ательє та інші сфери діяльності.

CRM АвтоВебОфис

(2 відгуки) Ця компанія з РФ

CRM для інфобізнесу та онлайн бізнесу автоматизує рутинні завдання і забезпечує прийом платежів 24/7, сегментацію клієнтської бази і персональних пропозицій, розсилку електронної пошти і аналіз ефективності реклами. Є можливість створювати цільові сторінки в системі.

ListOk

(5 відгуків) Ця компанія з РФ

Хмарна CRM система обліку відвідувань. З 2016 року ми автоматизуємо танцювальні школи, басейни, фітнес і тренувальні центри.

Fitness365

(17 відгуків) Ця компанія з РФ

Мобільність, розвинені продажі, інтерактивна аналітика, увага до деталей, сучасний інтерфейс і функціонал відрізняють fitness365. Мобільні додатки для клієнта і тренера, каси, телефонія, турнікети. Потужний центр підтримки та база знань. 

NanoGym

(11 відгуків) Ця компанія з РФ

Платформа для автоматизації фітнес-клубу, моніторингу процесів і підвищення лояльності клієнтів. Оптимізує зайнятість адміністраторів, робить роботу зрозумілою, веде звіти і детальну статистику.

i2crm

(18 відгуків) Ця компанія з РФ

Миттєва відповідь на питання користувачів Instagram з CRM-системи підвищує рівень продажів і оптимізує взаємодію з соціальною мережею. Платформа інтегрується з retailCRM, amoCRM, Бітрікс24 та іншими CRM при зверненні в службу підтримки.

АвтоПредприятие 10

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM для ведения документооборота автосервиса выполняет задачи клиентского и складского учета, расчета зарплат, ведения отчетности. Система адаптирована к специфике работы СТО, экспортирует в 1C, БЭСТ и др., есть интеграция с ПО AutoSoft «АвтоСалон», «АвтоКаталог».

AutoИнтеллект

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

Програмне забезпечення для автоматизації бізнесу з продажу автозапчастин. Підходить для компаній будь-якого розміру, від невеликого столика для замовлення і автосервісу до дилерської мережі. Він дозволить організувати всі бізнес-процеси: підбір і продаж запчастин, облік і обслуговування складу, аналітика і маркетинг, документообіг

ERP.travel

(1 оцінок) Ця компанія з РФ

Платформа для забезпечення високої швидкості роботи туристичного агентства та його автоматизації. Реєстрація замовлення туру займає лише 4,5 хвилини. У системі можливе оформлення індивідуальних турів, розрахунок непрямих витрат, отримання e-mail прямо в програмі тощо.

САМО-турагент

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Профессиональная программа для туристических агентств. Широкий функционал позволит наладить эффективный рабочий процесс. Полная автоматизация турагентства: от звонка туриста до получения отзыва о поездке

МоиДокументы-Туризм

(9 відгуків) Ця компанія з РФ

Професійна програма для організацій у сфері туризму. Не потребує встановлення на комп'ютер, дає змогу формувати документи та звітність, виконує функції управління та контролю поставлених завдань. Запропоновано можливість SMS розсилки.

SONLINE

(21 отзыв) Ця компанія з РФ

CRM для салону краси збільшує потік клієнтів, допомагає розмістити інформацію про салон на сайтах партнерів і коштує дешевше в порівнянні з більшістю видів реклами. Діє система нагадувань, доступна цілодобова запис і програма лояльності.

Трактиръ

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Програма для автоматизації ресторанного бізнесу, кафе, їдалень та виробництва продуктів харчування.

MetaTender CRM

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

MetaTender CRM - це інформаційний сервіс, що дозволяє автоматизувати рутинні завдання, які займають багато часу і стежити за успішністю участі в тендерах на кожному етапі.

Большая Птица

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

«Big Bird – це сучасна альтернатива програмам комп'ютерного обліку. Система має всі переваги веб-додатка, але при цьому виглядає звично для користувача і з нею зручно працювати.

БИФИТ.КАССА

(6 відгуків) Ця компанія з РФ

BIFIT.KASSA - хмарний сервіс для управління касовим апаратом відповідно до 54-ФЗ.

CloudShop

(5 відгуків) Ця компанія з РФ

CloudShop - інструмент, який містить у собі весь необхідний Функціонал для автоматизації мережі роздрібної торгівлі.

Poster

(32 відгуки) Зроблено в Україні

Poster - це POS-система, яка вирішує всі питання: онлайн-каса, склад, фінанси, аналітика, CRM.

Эвотор

(5 відгуків) Ця компанія з РФ

Доступна онлайн-каса під нову 54-ФЗ. Інтеграція з 1С і десятками інших сервісів, контроль бізнесу, додаткові можливості.

Wix Chat

Wix Chat представляет собой инструмент для общения с посетителями сайта в реальном времени, предоставляя возможность онлайн-чата на ваших веб-страницах.

МЕДПРЕД-CRM

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

MEDPRED-CRM - це CRM-система з можливістю роботи в автономному режимі, яка поєднує в собі можливості десктопних і хмарних додатків для медичних представників і фармацевтів.

LeClick

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM система для ресторанов представляет собой личный кабинет, в котором можно в online режиме видеть и обрабатывать новые брони, поступающие в ресторан через Интернет по формам бронирования, размещенным на сайте leclick.ru, на сайте и/или Facebook ресторана и партнерских площадках.

GBS.MARKET

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Проста в освоєнні програма, що дає змогу автоматизувати торгівлю в магазині або кафе

R-Keeper

(14 відгуків) Ця компанія з РФ

R-Keeper - популярна професійна система управління ресторанами, яка об'єднує світовий досвід лідерів ресторанної індустрії.

G-soft

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

Системой для автоматизации работы логистических и транспортных компаний пользуются X5 Retail Group и Дикси, Ростэк и ИнтерТранс. Программные продукты сервиса дорабатываются под специфику компаний, обмен с линиями и терминалами автоматичен.

Quick Resto

(67 відгуків) Ця компанія з РФ

Комплекс із CRM, системи обліку та аналітики, POS; хмарний сервіс для управління ресторанним бізнесом. Запропоновано мобільний додаток для гостей, доступна інтеграція з 1C.

MightyCall

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Хмарний call-центр для малого/середнього бізнесу. Єдине вікно оператора. Номери 8-800. Записуйте розмови. Інтеграція з CRM. Оцінка якості роботи операторів.

Скорозвон

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Скородзвін - сервіс для холодних дзвінків, який допомагає відділам продажів обдзвонювати базу контактів.

Gincore

(45 отзывов) Зроблено в Україні

Gincore — программа для ведения учета в сервисном центре, которая экономит время, наводит порядок в мастерской, увеличивает прибыль.

REMDESK

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

Ремдеск – это программа учёта для сервисного центра, функционал которой сразу после запуска наглядно показывает – что к чему и зачем. Руководитель отчётливо видит структуру своего предприятия, со всеми сотрудниками и их обязанностями.

WorkPan

Программа WorkPan представляет собой систему автоматизации бизнес-процессов, нацеленную на решение ряда организационных задач. Основная цель проекта – обеспечение программного обеспечения, призванного облегчить работу и оказать помощь в ведении коммерческой деятельности.

Вулкан-М

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

Вулкан-М - безлимитная программа для оптимизации работы Сервисного Центра.

РемОнлайн

(39 відгуків) Зроблено в Україні

RemOnline - програма для обліку та автоматизації бізнесу в сфері послуг: єдина база замовлень і клієнтів, фінансовий і управлінський облік, магазин, склад, СМС-повідомлення клієнтам.

ASoft CRM

(11 відгуків) Ця компанія з РФ

Нишевая система для управления логистическими и транспортными компаниями. Оперативно информирует о доставках, интегрируется с системой ASoft CRM, предусмотрены стандартные схемы доставки товара.

Logist Pro

(7 відгуків) Ця компанія з РФ

Прозрачная облачная TMS-система с большой базой перевозчиков комплексно решает задачи по управлению логистическими задачами предприятия, снижая загрузку транспортного отдела до 70%.

Умная Логистика

(6 відгуків) Ця компанія з РФ

Система, автоматизирующая бизнес грузоперевозок, доступна для MAC и интегрируется с АТИБ, 1С, базами ФНС. Прямо из сервиса поступают SMS и e-mail уведомления. Программа мультивалютна, документооборот полностью автоматизирован.

INTRUM CRM

(6 відгуків) Ця компанія з РФ

Багатофункціональна CRM з готовими галузевими рішеннями. Поєднує в собі оптимізатор процесів продажів, інструмент підтримки клієнтської бази, Інтранет. Доступні широкі можливості інтеграції з сайтом, телефонії, а також зі сторонніми сервісами через API системи.

Microsoft Dynamics CRM

CRM інтегрована з усіма службами і додатками Microsoft. Він складається з модулів глобального менеджменту: продажів, маркетингу, підтримки клієнтів і т.д. Існують тарифи для великих і малих компаній. Відносно дорого.

CRM SalesMax

(5 відгуків) Ця компанія з РФ

Автоматизуйте свій бізнес в одному місці - Робота з клієнтами: переговори, історія спілкування - Робочий процес: рахунки, платежі, товаросупровідні документи, інтеграція з EDI - Аналітика Спробуйте CRM SalesMax в дії і ви відразу відчуєте, як зміниться ритм і якість роботи вашої компанії!

AMBER

(7 відгуків) Ця компанія з РФ

Акцент на маркетинг и продажи: лидогенерация, аналитика, рассылки, автоматический подбор товаров и т.д. Предусмотрены и стандартные функции CRM (управление задачами, бизнес-процессами). Только для компаний с 5 и более сотрудниками.

Клиентская база

(5 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM з готовими конфігураціями під конкретний бізнес: салон квітів, кадрове агентство тощо. Інтегрована з 1С, є IP-телефонія. Безкоштовна версія (до 10 користувачів і до 500 клієнтів) - з повним функціоналом.

STORVERK CRM (СТОРВЕРК СРМ)

(6 відгуків) Ця компанія з РФ

Омніканальна CRM на платформі 1С з наскрізними продажами і маркетинговою аналітикою. Допомагає автоматизувати внутрішні та зовнішні бізнес-процеси. Вона максимально покриває потреби виробничих і оптових компаній.

Клиентикс

(37 відгуків) Ця компанія з РФ

Clientix CRM з функціоналом MIS для приватних клінік. Автоматизоване місце лікаря, шаблони документів, облік обладнання та ліків та 40+ інструментів для підвищення лояльності пацієнтів та вашого доходу! Амбул. карти по ГОСТу (в тому числі 043 / у), онлайн запис на сайт, каса за 54-ФЗ, МДЛП і т.д.

Monitor CRM

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

Система аналітики, що настроюється, поєднує в собі дві бізнес-технології – CRM і BI. Тому платформа організовує роботу з клієнтами, і допомагає провести детальний маркетинговий аналіз.

Сreatio Sales (Terrasoft)

(11 відгуків) Зроблено в Україні

Sales Creatio - це готовий продукт для автоматизації та прискорення повного циклу продажів: від ліда до повторних замовлень.

VirtualPOS

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

CRM для роздрібної торгівлі, інтегрована з ЯндексМаркетом і 1С. Можна організувати касовий апарат, створити вітрину інтернет-магазину, управляти крос-продажами і акціями. Є зовнішній мобільний додаток для клієнтів. Зручно для звичайних і інтернет-магазинів.

U-ON.Travel

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Хмарна CRM для турагентств і туроператорів. Ефективна робота з лідами, управління продажами, документообігом, розсилки. Швидкий підбір і відправлення турів, підключення месенджерів і ще понад 30 інтеграцій! БЕЗКОШТОВНЕ НАЛАШТУВАННЯ! СПРОБУЙТЕ 14 ДНІВ І ПІДКЛЮЧАЙТЕСЯ ЗА ВИГІДНИМИ УМОВАМИ

Мегаплан

(9 відгуків) Ця компанія з РФ

Ефективна система управління бізнесом. Він допомагає автоматизувати всі зовнішні і внутрішні процеси: роботу з завданнями і проектами, ведення клієнтської бази, налаштування бізнес-процесів і т.д. Мобільний додаток забезпечить роботу поза офісом. Є корисний блог.

SugarCRM

Збалансована CRM для малого та середнього бізнесу. Можлива повна автоматизація продажів, маркетингу та робочих процесів між відділами. Є "хмарна" і локальна версії. CRM порівняно дорога, безкоштовна версія - тільки пробна.

Salesforce CRM

Глобальна хмарна платформа з сотнями інструментів автоматизації, управління, аналітики тощо. У Росії маловідома, але з 2012 року визнається CRM №1 у світі. Коштує дорожче майже всіх інших.

ПРОСТОЙ БИЗНЕС

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM-система «Простий Бізнес» - це більше, ніж просто CRM. Одна програма для управління всією вашою компанією. Він універсальний і підходить для будь-якої сфери діяльності. Понад 140 тисяч користувачів по всьому світу. Включений до реєстру російського програмного забезпечення, є резидентом Інноваційного центру "Сколково".

Zoho CRM

Гейміфікована CRM для малого бізнесу. Інтегрується з десятками сервісів Zoho для аналітики, автоматизації продажів і маркетингу, акцій, підтримки і т.д. Безкоштовно, якщо в компанії до 10 користувачів.

Wrike

Wrike зручний для спільної роботи над проектами (в тому числі і творчими - для них передбачений окремий модуль). Є всі базові інтеграції, робота з завданнями і підзадачами гранично деталізована.

1C:CRM

(2 відгуки) Ця компанія з РФ

Рішення 1С:CRM допомагають організувати ефективну роботу відділів продажів, маркетингу та сервісу на всіх етапах взаємодії з клієнтами. Випускається в коробковій версії, «хмарі» з можливістю використання в мобільній версії iCRM для iOS і Android.

Trello

Мінімалістична CRM для управління проектами і невеликими групами співробітників (зручна як особистий органайзер). Управління - через систему простих карток-завдань. Є повноцінна безкоштовна версія.

WireCRM

(23 відгуки) ця компанія з РФ

Це CRM-дизайнер: можна встановити більше 100 додаткових модулів для розширення функціоналу або залишити тільки кілька необхідних. Спочатку вона заточується під роботу з клієнтами і автоматизацію продажів. Тестовий період – 30 днів

ПланФикс

Позиционируется как система управления для бизнеса, фрилансеров и некоммерческих организаций. Есть все стандартные возможности CRM, причём почти всё можно настроить «под себя». Работает на iOS, Android и Windows.

Битрикс24

(39 відгуків) Ця компанія з РФ

Найбільша інтрамережа: CRM і соціальна мережа компанії одночасно. Універсальний: можна організувати службу підтримки, автоматизувати всі бізнес-процеси або використовувати її в якості особистого організатора. Є повна безкоштовна версія.

LPTracker

(58 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM з розширеними можливостями аналітики: аналізує ефективність інтернет-реклами, дзвінків і співробітників. Є функції зворотного дзвінка, захоплення відвідувачів, телефонії тощо, які підходять для стартапів, фрілансерів та малого бізнесу.

amoCRM

(19 відгуків) Ця компанія з РФ

Оптимальний для відділу продажів: фіксує і фіксує додатки на всіх рекламних каналах, є інтеграція з поштою і телефонією. Працює на мобільних пристроях - передбачений навіть сканер візитки. Зручно при створенні воронок продажів.

iQ300

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

Веб-сервис для ведения задач и проектов небольших компаний. Совмещает мессенджер, CRM, документы и календари, позволяет создавать чек-листы. Система поддерживается и применяется на госуровне.

АРНИКА

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM Арника содержит весь необходимый для управления салоном красоты функционал, в т.ч. учет материалов, онлайн-запись клиентов, SMS и WhatsApp рассылки, статистику по продажам и пр. Нашу программу выбрали более 6500 салонов в 250 городах России и СНГ. Бесплатный демо-доступ 5 дней!

BloknotApp

(11 відгуків) Зроблено в Україні

CRM поєднує в собі календарне обслуговування і графік співробітників; клієнтська база, фото і медична карта; продаж послуг і товарів; фінансові звіти та статистичні дані; оплата сертифікатами і знижками; склад, заробітна плата і передоплата.

МАЛАХИТ

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Удобная и гибкая система для взаимодействия с клиентами и ведения бизнеса красоты и здоровья. В функционал включены клиентская база и складской учет, расчет зарплаты, SMS рассылка, сервис online записи и многое другое.

Real Estate CRM

(28 відгуків) Ця компанія з РФ

Система повного циклу для автоматизації робочих процесів у сфері нерухомості з хмарним розміщенням. У складі CRM пропонується готовий сайт для залишення заявок і знаходження об'єктів клієнтами та інших завдань. Забезпечено автовідправлення оголошень на десятки проф. порталів.

CRM-1RS

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

Профессиональная система для агентств недвижимости доступна с любого устройства, подключенного к сети Интернет и обладает всеми необходимыми функциональными возможностями, в т.ч. есть выгрузка на 50 порталов недвижимости, интеграция с почтой, сайтом и проф. базами.

Realty Jet

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Система для автоматизации бизнес-процессов застройщиков и агентств недвижимости. Обеспечивает контроль реализации недвижимых объектов на всех уровнях — от оформления инвестиционного контракта до регулирования прав собственности.

Kvartus

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Перша CRM для автоматизації роботи ріелтора, власника агентства нерухомості. Хмарне базування програми відкриває доступ до системи з будь-якого пристрою, відбувається інтелектуальний пошук, реклама об'єктів на 100+ ресурсах.

StecRealty

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Облачная CRM для агентств недвижимости и застройщиков. Имеет стандартный функционал (регистрация звонков, подбор недвижимости, публикация информации на сайте и т.д.), возможно подключение партнерских агентств.

Beauty CRM

(11 відгуків) Ця компанія з РФ

Сервис для автоматизации работы бьюти-компаний (салонов красоты, SPA-центров, медицинских центров и пр.). Есть инструменты для повышения лояльности клиентов и разностороннего учета. Программа быстро настраивается, имеется интеграция с торговым оборудованием, UCS, Сбербанком.

Webasyst CRM

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

CRM-система наводить лад у роботі з клієнтами та прискорює продажі. Автоматизує рутину і вчасно нагадує про важливі справи.

Я.CRM

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Y.CRM - комплексне рішення для роботи інтернет-магазину: телефонія, склад, первинний облік, обмін з банком-клієнтом, інтеграція зі службами доставки, управління товарами на сайтах, обмін сайтами, відправка E-mail і SMS, тригерні розсилки, зворотні дзвінки.

SalesMan CRM

(1 оцінок) Ця компанія з РФ

Расширенная система CRM с открытым API, ориентированная на сегмент B2B. Устанавливается на сервер пользователя, есть интеграция с 1С, IP-телефонией, сайтом, сервисом рассылок и пр. За дополнительную плату возможна доработка системы под имеющиеся в компании бизнес-процессы.

RetailCRM

(43 відгуки) Ця компанія з РФ

Рішення для електронної комерції та роздрібної торгівлі, яке допомагає керувати замовленнями, клієнтами та всіма комунікаціями в одному вікні. Система автоматизує бізнес-процеси, дозволяє запускати вбудовану програму лояльності і займатися CRM-маркетингом, щоб утримати і повернути клієнтів.

Промокод: Я хочу бізнес-пакет ()

Carrot Quest

(10 відгуків) Ця компанія з РФ

Система для автоматизации взаимодействия с клиентами и отслеживания действий пользователей на целевой странице. Среди инструментов: CRM, персональная web-аналитика, online-чат, чат-бот, всплывающие окна, e-mail рассылки, А/Б тесты автосообщений.

SUBTOTAL

(12 відгуків) Ця компанія з РФ

Онлайн каса і хмарна система автоматизації торгового і складського обліку для магазинів, громадського харчування (продаж за барною стійкою), послуги. Працює з EGAIS, тому підходить для барів, продуктових і алкогольних магазинів. Сумісний з 1С і онлайн бухгалтерією «Мій бізнес».

GEN CRM

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Ця CRM заточена під відділ продажів: є клієнтська база, можна проаналізувати до 36 показників і інтегрувати CRM з чим завгодно, включаючи 1С і телефонію. Особливо це зручно для проектних компаній сфери послуг та інтернет-магазинів.

МойСклад

(12 відгуків) Ця компанія з РФ

Хмарний сервіс управління торгівлею. Особливості гри: контроль продажів і закупівель, складський облік, автоматизація роздрібної торгівлі, виробництво, фінанси, CRM. Підтримка 54-ФЗ і обов'язкове маркування. Готові інтеграції з маркетплейсами, банками, телефонією і ще 100+ сервісами для бізнесу.

Бизнес.Ру (Класс365)

(33 відгуки) Ця компанія з РФ

Business.Ru (раніше Class365) — хмарний сервіс для автоматизації бізнесу. Сервіс дозволяє легко автоматизувати бізнес-процеси роздрібної та оптової торгівлі, сфери послуг, а також організувати ефективну діяльність відділу продажів і складу.

OneBox CRM

(8 відгуків) Зроблено в Україні

OneBox OS - це платформа, операційна система для бізнесу, вона складається з сотень додатків. Більше 300 програм і додатків: CRM система, ERP система, побудова бізнес-процесів, телефонія, складський і товарний облік, електронний документообіг.

Worksection

(9 відгуків) Зроблено в Україні

Контролюйте терміни, спілкуйтеся з командою і клієнтом, рахуйте витрачений час. Адаптація команди до продукту за 2 тижні. Середній час відповіді підтримки становить 9 хвилин. Використовується творчими людьми та інженерами.Більше 1000 компаній за преміальними тарифами. 8 років на ринку.

DaCRM

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

CRM-система для бізнесу.

S2 Управление бизнесом

(34 відгуки) Ця компанія з РФ

S2 Business Management - це система інтегрованого управління бізнесом. Ми допомагаємо систематизувати процеси, примножити операційну продуктивність, досягти прозорості та підвищити ефективність контролю.

ONLYOFFICE

Одночасно CRM і онлайн-офіс для малого та середнього бізнесу: можна працювати з клієнтами, керувати завданнями, продажами тощо. Є власні редактори документів з відкритим кодом. Доступна в хмарі, на сервері та мобільних пристроях.