X24:ERP Система управления производством

(1 оцінок) Ця компанія з РФ
Хмарна ERP-система для малого та середнього бізнесу. Одна система містить всі необхідні інструменти для ефективного управління виробничим бізнесом. X24 замінює індивідуальну CRM, складську програму та інші сервіси.

dia$par

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Мультиагентна мета-система, монополістично управляє всіма бізнес-процесами підприємства

PERFECTUM CRM+ERP

(0 відгуків) Зроблено в Україні
Для успішного ведення сучасного бізнесу дуже важливо мати інструмент максимальної автоматизації всіх процесів, це завжди буде «тримати руку на пульсі компанії», піднімати якість наданого сервісу і звільняти додатковий час.

Visary

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Visary - унікальна російська платформа для створення високопродуктивних і безпечних інформаційних систем управління процесами і ресурсами організацій. Рішення призначене для цифровізації географічно розподілених державних, промислових і комерційних підприємств.

Melody

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Платформа Motiware Melody One - це гнучке, надійне і продуктивне рішення для швидкої розробки і впровадження корпоративних веб-додатків з урахуванням індивідуальних вимог.

Lexema-ERP

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Lexema-ERP - це автоматизована система управління підприємством, яка дозволяє швидко вирішувати управлінські та бухгалтерські завдання. Lexema-ERP складається з набору взаємопов'язаних програмних модулів, кожен з яких орієнтований на вирішення спеціалізованої групи завдань.

DynamicsPrint

DynamicsPrint відповідає всім адміністративним вимогам поліграфічної компанії з повним спектром послуг, від оцінки до виставлення рахунків та фінансової звітності.

Конфигурация "Типография"

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Система управління друкарнею дозволяє вести базу даних клієнтів компанії, швидко оформляти замовлення, автоматично розраховувати вартість замовлень, контролювати їх оплату і багато іншого. 

Logismart

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Програма для транспортно-експедиторських компаній і митних представників.

MacroERP

(2 відгуки) Ця компанія з РФ
MacroERP - це програмне забезпечення для управління будівництвом. Галузеве рішення дозволяє контролювати графік роботи, оптимізувати робочий процес, управляти ресурсами і фінансами в режимі онлайн, виключити втрату даних при передачі інформації між відділами.

Галактика ERP

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Інтегрована система управління підприємством «Galaktika ERP» має широкий функціонал, відмінні інтеграційні властивості і створена з урахуванням національної специфіки, кращого досвіду ведення бізнесу і передових методів управління.

RocketSales ERP

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
ERP-система RocketSales: управління показниками на стику комерції та IT

RetailCRM ERP

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
retailCRM - це омніканальний сервіс управління обробкою замовлень для інтернет-магазинів і роздрібних торговців.

1С:ERP. Управление холдингом

(5 відгуків) Ця компанія з РФ
Рішення в лінійці бізнес-додатків системи 1С:Підприємство 8, яке об'єднує автоматизацію трьох рівнів управління в єдиному продукті: групове управління ефективністю (CPM); планування ресурсів підприємства (ERP); Цехове управління виробництвом на рівні підлоги (MES).

WS. ERP

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Автоматизація виробничого підприємства 

Oracle Cloud ERP

Oracle створює програмне та апаратне забезпечення, оптимізоване для спільної роботи, як у хмарі, так і в корпоративному дата-центрі.

КОМПАС-CLOUD

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
COMPASS-CLOUD є вигідною альтернативою купівлі програмного забезпечення. Тепер вам не потрібно купувати програмні продукти і встановлювати їх на власні комп'ютери, ви орендуєте програмне забезпечення з тимчасовою оплатою.

Sage ERP X3

Sage ERP X3 - це ERP-система для автоматизації діяльності малого та середнього бізнесу, розроблена Sage Group.

Стандарт ERP от ХансаВорлд

За своєю суттю стандарт ERP пропонує типові модулі планування ресурсів підприємства для рахунків-фактур, обробки замовлень, складських, виробничих та експлуатаційних витрат.

Go-RFID

(1 оцінок) Ця компанія з РФ
Програмно-технічний комплекс для безконтактного пошуку та автоматизованої ідентифікації, обліку та контролю промислових і виробничих об'єктів.

NetSuite

NetSuite - це єдиний онлайн-комплекс для управління бізнесом, що охоплює планування ресурсів підприємства (ERP), управління фінансовими питаннями, взаємодією з клієнтами (CRM) та електронною комерцією.

IFS Applications

IFS Applications - єдине програмне забезпечення для ефективного бізнесу, що адаптується до змін, забезпечує управління основними фондами (EAM), управління ресурсами підприємства (ERP), Управління проєктами і ланцюжками поставок. 

Odoo

Odoo - це набір бізнес-модулів з відкритим кодом, які охоплюють усі потреби вашої компанії: CRM, електронна комерція, бухгалтерський облік, товари, точка продажу, Управління проєктами тощо.

IT-Enterprise

(0 відгуків) Зроблено в Україні
Оптимізація діяльності підприємства та реінжиніринг бізнес-процесів з метою вирішення завдань, спрямованих на досягнення стратегічних бізнес-цілей підприємства

Anaplan

Anaplan – хмарна платформа для фінансового та операційного планування та моделювання бізнес-процесів.

БОСС-КОРПОРАЦИЯ

(1 оцінок) Ця компанія з РФ
БОСС-КОРПОРАЦІЯ містить бізнес-додатки з автоматизації ділянок бухгалтерського, оперативного, виробничого обліку та логістики, фінансового та виробничого планування, управління персоналом.

FinancialForce

Онлайн-бухгалтерія/ERP від Salesforce, працює на Force.com платформі та тісно інтегрована з послугами Salesforce CRM.

DeloPro

(1 оцінок) Зроблено в Україні
Система призначена для управління продажами, закупівлями і виробництвом, фінансами, маркетингом, проектами, товарними запасами, автомобільними перевезеннями і доставкою вантажів, персоналом і взаємовідносинами з контрагентами, бізнес-процесами і документообігом

Галактика

(1 оцінок) Ця компанія з РФ
Система має високу продуктивність, широкий функціонал, відмінні інтеграційні властивості і надає співробітникам підприємства достовірну інформацію для прийняття ефективних рішень.

ПАРУС

(1 оцінок) Ця компанія з РФ
Рішення, за допомогою яких можна автоматизувати будь-які процеси в сфері фінансово-господарської діяльності, R&D-менеджменту і виробництва.