CRM для сфери послуг

РемОнлайн

(39 відгуків) Зроблено в Україні

RemOnline - програма для обліку та автоматизації бізнесу в сфері послуг: єдина база замовлень і клієнтів, фінансовий і управлінський облік, магазин, склад, СМС-повідомлення клієнтам.

HelloClient

(74 відгуки) Ця компанія з РФ

HelloClient.ru - найпопулярніша і доступна програма для управління сервісним центром і ремонтною майстернею. Замовлення, клієнти, квитанції, фінанси, склад, СМС, телефонія і т.д. Мобільна версія. Спільнота користувачів та найкраща онлайн-підтримка.

Brizo

(19 відгуків) Ця компанія з РФ

Brizo - це CRM з повноцінним управлінським обліком. Завдяки тісній інтеграції функцій CRM з сервісом управлінського обліку, ви отримуєте розширений Функціонал для оцінки ефективності бізнесу за прибутком, а не за оборотом. 

Клиентикс

(37 відгуків) Ця компанія з РФ

Clientix CRM з функціоналом MIS для приватних клінік. Автоматизоване місце лікаря, шаблони документів, облік обладнання та ліків та 40+ інструментів для підвищення лояльності пацієнтів та вашого доходу! Амбул. карти по ГОСТу (в тому числі 043 / у), онлайн запис на сайт, каса за 54-ФЗ, МДЛП і т.д.

1С:Фитнес клуб

(40 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM-система 1С: Фітнес-клуб використовується кожним 3-м фітнес-клубом і спортивною студією Росії. Підходить для фітнес-клубів, студій стретчингу і пілатесу, шкіл танців і бойових мистецтв, студій кроссфіту і басейнів. 2 000+ Клієнтів вже обрали 1С:Фітнес-клуб. 

Битрикс24

(39 відгуків) Ця компанія з РФ

Найбільша інтрамережа: CRM і соціальна мережа компанії одночасно. Універсальний: можна організувати службу підтримки, автоматизувати всі бізнес-процеси або використовувати її в якості особистого організатора. Є повна безкоштовна версія.

Go CRM

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

Go-CRM - це проста і зрозуміла автоматизація в сфері послуг. Зручний інструмент для співробітників. Простий інструмент для директора - управління центрами (наскрізна рекламна аналітика, попередження про касовий розрив, розрахунок зарплати, чати, телефонія і багато іншого).

AppEvent

(22 відгуки) Ця компанія з РФ

AppEvent - хмарне рішення, CRM-система для автоматизації танцювальної школи, онлайн-школи, фітнес-клубу, студії йоги, інтер'єрної фотостудії, лофт, івент-агентства, репетиційної бази, прокатної компанії.

Тинькофф CRM

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

CRM-система «Клієнти та проекти»: Клієнтська база, продажі та заявки – в одному місці Повідомлення про зміни в завданнях Безкоштовно – для будь-якої кількості співробітників і проектів

2Курс CRM

(2 відгуки) Ця компанія з РФ

2Курс - CRM для шкіл, освітніх та дитячих центрів. Дуже зрозуміла і проста система управління: студенти, розклад, зустрічі, облік відвідувань і платежів, журнал, фінанси, нарахування заробітної плати, СМС і електронна пошта і багато іншого. Кабінет учня та вчителя, онлайн-уроки.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Шукаєте CRM для сфери послуг? Наш рейтинг допоможе вам Порівняти і Вибрати ЦРМ, яка підходить вам найбільше.