CRM для IT-технологій

Brizo

(19 відгуків) Ця компанія з РФ

Brizo - це CRM з повноцінним управлінським обліком. Завдяки тісній інтеграції функцій CRM з сервісом управлінського обліку, ви отримуєте розширений Функціонал для оцінки ефективності бізнесу за прибутком, а не за оборотом. 

no CRM.io

Програмне забезпечення, яке оптимізує процес продажів. Розроблений, щоб допомогти вам відстежувати та закривати угоди, не витрачаючи час на введення даних.

ПРОСТОЙ БИЗНЕС

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM-система «Простий Бізнес» - це більше, ніж просто CRM. Одна програма для управління всією вашою компанією. Він універсальний і підходить для будь-якої сфери діяльності. Понад 140 тисяч користувачів по всьому світу. Включений до реєстру російського програмного забезпечення, є резидентом Інноваційного центру "Сколково".

PERFECTUM

(0 відгуків) Зроблено в Україні

Для успішного ведення сучасного бізнесу дуже важливо мати інструмент максимальної автоматизації всіх процесів, це завжди буде «тримати руку на пульсі компанії», піднімати якість наданого сервісу і звільняти додатковий час.

S2 Управление бизнесом

(34 відгуки) Ця компанія з РФ

S2 Business Management - це система інтегрованого управління бізнесом. Ми допомагаємо систематизувати процеси, примножити операційну продуктивність, досягти прозорості та підвищити ефективність контролю.

taxiCRM

(10 відгуків) Ця компанія з РФ

No1 в рейтингу CRMindex taxiCRM - це програмне забезпечення, яке допомагає заробляти більше, заощаджуючи свій час, чим би ви не займалися: автопарк таксі, орендували машину або просто підключалися до агрегаторів. ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ ДІЄ СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ - 2000 РУБЛІВ.

NetHunt CRM

(6 відгуків) Зроблено в Україні

NetHunt CRM - це проста CRM-система всередині Gmail для управління продажами, яка не вимагає навчання персоналу. NetHunt CRM допомагає малому та середньому бізнесу ефективніше працювати з клієнтською базою та аналізувати продуктивність команди.

Zoho CRM

Гейміфікована CRM для малого бізнесу. Інтегрується з десятками сервісів Zoho для аналітики, автоматизації продажів і маркетингу, акцій, підтримки і т.д. Безкоштовно, якщо в компанії до 10 користувачів.

Pipedrive

Система управління продажами малого бізнесу. Можна планувати і відстежувати угоди, управляти воронками продажів, аналізувати замовлення. Просто: легко налаштувати свій бізнес, додаючи і видаляючи картки модулів у вікні.

Gmelius

Gmelius - CPM для оптимізації бізнес-процесів і управління проектами.

Шукаєте CRM для IT-технологій? Наш рейтинг допоможе вам Порівняти і Вибрати ЦРМ, яка підходить вам найбільше.