CRM для рітейлу

РемОнлайн

(39 відгуків) Зроблено в Україні

RemOnline - програма для обліку та автоматизації бізнесу в сфері послуг: єдина база замовлень і клієнтів, фінансовий і управлінський облік, магазин, склад, СМС-повідомлення клієнтам.

Большая Птица

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

«Big Bird – це сучасна альтернатива програмам комп'ютерного обліку. Система має всі переваги веб-додатка, але при цьому виглядає звично для користувача і з нею зручно працювати.

LP-CRM

(81 відгук) Зроблено в Україні

Краща CRM-система для продажу фізичних товарів через односторінкові сайти та інтернет-магазини. Зареєструйтеся та отримайте 14 днів безкоштовно для оптимізації продажів. Заощаджуйте свій час з LP-CRM.

RetailCRM

(43 відгуки) Ця компанія з РФ

Рішення для електронної комерції та роздрібної торгівлі, яке допомагає керувати замовленнями, клієнтами та всіма комунікаціями в одному вікні. Система автоматизує бізнес-процеси, дозволяє запускати вбудовану програму лояльності і займатися CRM-маркетингом, щоб утримати і повернути клієнтів.

Промокод: Я хочу бізнес-пакет ()

Битрикс24

(39 відгуків) Ця компанія з РФ

Найбільша інтрамережа: CRM і соціальна мережа компанії одночасно. Універсальний: можна організувати службу підтримки, автоматизувати всі бізнес-процеси або використовувати її в якості особистого організатора. Є повна безкоштовна версія.

VirtualPOS

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

CRM для роздрібної торгівлі, інтегрована з ЯндексМаркетом і 1С. Можна організувати касовий апарат, створити вітрину інтернет-магазину, управляти крос-продажами і акціями. Є зовнішній мобільний додаток для клієнтів. Зручно для звичайних і інтернет-магазинів.

SUBTOTAL

(12 відгуків) Ця компанія з РФ

Онлайн каса і хмарна система автоматизації торгового і складського обліку для магазинів, громадського харчування (продаж за барною стійкою), послуги. Працює з EGAIS, тому підходить для барів, продуктових і алкогольних магазинів. Сумісний з 1С і онлайн бухгалтерією «Мій бізнес».

FloraPoint

(16 відгуків) Ця компанія з РФ

Програмний комплекс обліку продажів у квітковому бізнесі: CRM, склад, аналітика.

POSIFLORA

(20 відгуків) Ця компанія з РФ

Посіфлора - програма для квіткових магазинів. Поєднує в собі складський облік, клієнтську базу, CRM-систему, точку продажів і безліч функцій.

FloraPOS

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

FloraPOS ідеально підходить як для автоматизації невеликого квіткового салону, так і для великої роздрібної мережі салонів (в тому числі і з салонами в різних містах). Основною перевагою FloraPOS є його повна адаптація до повсякденних процесів квіткового бізнесу.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Шукаєте CRM для ритейлу? Наш рейтинг допоможе вам Порівняти і Вибрати ЦРМ, яка підходить вам найбільше.