CRM для інтернет-магазину

SalesDrive

(0 відгуків) Зроблено в Україні

CRM SalesDrive – це українська CRM-система для інтернет-магазинів та комплексного управління продажами й автоматизації бізнес-процесів. Заснована у 2012 році, у 2023 р. SalesDrive визнана "Найкращою українською CRM-системою" та відзначена як "Вибір країни 2023" Top Ukrainian Award 2023.

Voiptime CRM

(0 відгуків) Зроблено в Україні

Зручна CRM-система для товарного бізнесу, дозволяє оптимізувати продажі в інтернет-магазині або маркетплейсі. Інтеграція з сайтом, автообдзвін, запуск SMS-розсилок, складський облік і аналітика.

RetailCRM

(43 відгуки) Ця компанія з РФ

Рішення для електронної комерції та роздрібної торгівлі, яке допомагає керувати замовленнями, клієнтами та всіма комунікаціями в одному вікні. Система автоматизує бізнес-процеси, дозволяє запускати вбудовану програму лояльності і займатися CRM-маркетингом, щоб утримати і повернути клієнтів.

Промокод: Я хочу бізнес-пакет ()

LP-CRM

(81 відгук) Зроблено в Україні

Краща CRM-система для продажу фізичних товарів через односторінкові сайти та інтернет-магазини. Зареєструйтеся та отримайте 14 днів безкоштовно для оптимізації продажів. Заощаджуйте свій час з LP-CRM.

Бизнес.Ру (Класс365)

(33 відгуки) Ця компанія з РФ

Business.Ru (раніше Class365) — хмарний сервіс для автоматизації бізнесу. Сервіс дозволяє легко автоматизувати бізнес-процеси роздрібної та оптової торгівлі, сфери послуг, а також організувати ефективну діяльність відділу продажів і складу.

ПРОСТОЙ БИЗНЕС

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM-система «Простий Бізнес» - це більше, ніж просто CRM. Одна програма для управління всією вашою компанією. Він універсальний і підходить для будь-якої сфери діяльності. Понад 140 тисяч користувачів по всьому світу. Включений до реєстру російського програмного забезпечення, є резидентом Інноваційного центру "Сколково".

Fillin

(10 відгуків) Ця компанія з РФ

Унікальна система обліку для малого бізнесу. Дозволяє вести весь свій бізнес онлайн - зі смартфона. Максимально простий у використанні. Крім CRM, у Филина є найбільш зручні інструменти для обліку грошей, складу, графіка прийому. Інтеграція з телефонією, сайтом та іншими сервісами.

Офисофф

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

Officeoff - це онлайн-сервіс для бізнесу та бухгалтерського обліку.

STOCRM

(17 відгуків) Ця компанія з РФ

Онлайн CRM для автосервісу. СТОКРМ допомагає в роботі з клієнтами, збільшує продажі, спрощує облік в автосервісі.

Ордерино

(5 відгуків) Ця компанія з РФ

Orderino - це онлайн-сервіс для обліку замовлень і клієнтів. Підходить для онлайн і оффлайн торгівлі, постачання та надання послуг.

1 2 3 4 5

Шукаєте CRM для інтернет-магазину? Наш рейтинг допоможе вам Порівняти і Вибрати ЦРМ, яка підходить вам найбільше.