CRM для інтернет-магазину

Voiptime CRM

(0 відгуків) Зроблено в Україні

Зручна CRM-система для товарного бізнесу, дозволяє оптимізувати продажі в інтернет-магазині або маркетплейсі. Інтеграція з сайтом, автообдзвін, запуск SMS-розсилок, складський облік і аналітика.

RetailCRM

(43 відгуки) Ця компанія з РФ

Рішення для електронної комерції та роздрібної торгівлі, яке допомагає керувати замовленнями, клієнтами та всіма комунікаціями в одному вікні. Система автоматизує бізнес-процеси, дозволяє запускати вбудовану програму лояльності і займатися CRM-маркетингом, щоб утримати і повернути клієнтів.

Промокод: Я хочу бізнес-пакет ()

LP-CRM

(81 відгук) Зроблено в Україні

Краща CRM-система для продажу фізичних товарів через односторінкові сайти та інтернет-магазини. Зареєструйтеся та отримайте 14 днів безкоштовно для оптимізації продажів. Заощаджуйте свій час з LP-CRM.

Бизнес.Ру (Класс365)

(33 відгуки) Ця компанія з РФ

Business.Ru (раніше Class365) — хмарний сервіс для автоматизації бізнесу. Сервіс дозволяє легко автоматизувати бізнес-процеси роздрібної та оптової торгівлі, сфери послуг, а також організувати ефективну діяльність відділу продажів і складу.

ПРОСТОЙ БИЗНЕС

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM-система «Простий Бізнес» - це більше, ніж просто CRM. Одна програма для управління всією вашою компанією. Він універсальний і підходить для будь-якої сфери діяльності. Понад 140 тисяч користувачів по всьому світу. Включений до реєстру російського програмного забезпечення, є резидентом Інноваційного центру "Сколково".

Fillin

(10 відгуків) Ця компанія з РФ

Унікальна система обліку для малого бізнесу. Дозволяє вести весь свій бізнес онлайн - зі смартфона. Максимально простий у використанні. Крім CRM, у Филина є найбільш зручні інструменти для обліку грошей, складу, графіка прийому. Інтеграція з телефонією, сайтом та іншими сервісами.

EnvyCRM

(32 відгуки) Ця компанія з РФ

EnvyCRM - це сервіс для підвищення ефективності маркетингу і продажів. Не вимагає підготовки менеджерів.

STOCRM

(17 відгуків) Ця компанія з РФ

Онлайн CRM для автосервісу. СТОКРМ допомагає в роботі з клієнтами, збільшує продажі, спрощує облік в автосервісі.

EKAM

(1 оцінок) Ця компанія з РФ

Хмарна система обліку для роздрібної торгівлі. Особливості гри: друк цінників, аналітика продажів, складський облік. Можна підключити онлайн-касу, сканер штрих-кодів, ваги

CLOFFHotel

(6 відгуків) Ця компанія з РФ

CLOFFHotel - це сучасний, зручний і потужний інструмент для роботи вашого готелю, який дозволяє ефективно автоматизувати його бізнес-процеси. CLOFFHotel включає в себе PMS-систему, CRM-систему, модуль бронювання, менеджер каналів, а також надійну систему зв'язку.

1 2 3 4 5

Шукаєте CRM для інтернет-магазину? Наш рейтинг допоможе вам Порівняти і Вибрати ЦРМ, яка підходить вам найбільше.