CRM для малого бізнесу

РемОнлайн

RemOnline - програма для обліку та автоматизації бізнесу в сфері послуг: єдина база замовлень і клієнтів, фінансовий і управлінський облік, магазин, склад, СМС-повідомлення клієнтам.

Brizo

Brizo - це CRM з повноцінним управлінським обліком. Завдяки тісній інтеграції функцій CRM з сервісом управлінського обліку, ви отримуєте розширений Функціонал для оцінки ефективності бізнесу за прибутком, а не за оборотом. 

no CRM.io

Програмне забезпечення, яке оптимізує процес продажів. Розроблений, щоб допомогти вам відстежувати та закривати угоди, не витрачаючи час на введення даних.

ПРОСТОЙ БИЗНЕС

CRM-система «Простий Бізнес» - це більше, ніж просто CRM. Одна програма для управління всією вашою компанією. Він універсальний і підходить для будь-якої сфери діяльності. Понад 140 тисяч користувачів по всьому світу. Включений до реєстру російського програмного забезпечення, є резидентом Інноваційного центру "Сколково".

PERFECTUM CRM+ERP

Для успішного ведення сучасного бізнесу дуже важливо мати інструмент максимальної автоматизації всіх процесів, це завжди буде «тримати руку на пульсі компанії», піднімати якість наданого сервісу і звільняти додатковий час.

PERFECTUM

Для успішного ведення сучасного бізнесу дуже важливо мати інструмент максимальної автоматизації всіх процесів, це завжди буде «тримати руку на пульсі компанії», піднімати якість наданого сервісу і звільняти додатковий час.

BloknotApp

CRM поєднує в собі календарне обслуговування і графік співробітників; клієнтська база, фото і медична карта; продаж послуг і товарів; фінансові звіти та статистичні дані; оплата сертифікатами і знижками; склад, заробітна плата і передоплата.

PawnShop

PawnShop - це програма для ломбарду та комісійних магазинів. Програмне забезпечення допомагає в автоматизації ломбардного бізнесу та спрощує ведення обліку. Доступна безкоштовна версія.

Keepin CRM

KeepinCRM орієнтований на малий і середній бізнес, якому потрібен зручний і інтуїтивно зрозумілий інструмент для оптимізації обслуговування клієнтів,

Битрикс24

Найбільша інтрамережа: CRM і соціальна мережа компанії одночасно. Універсальний: можна організувати службу підтримки, автоматизувати всі бізнес-процеси або використовувати її в якості особистого організатора. Є повна безкоштовна версія.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
тест