CRM для B2B компаній

Brizo

(19 відгуків) Ця компанія з РФ

Brizo - це CRM з повноцінним управлінським обліком. Завдяки тісній інтеграції функцій CRM з сервісом управлінського обліку, ви отримуєте розширений Функціонал для оцінки ефективності бізнесу за прибутком, а не за оборотом. 

ELMA365 CRM

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

Будуйте ідеальні клієнтські процеси для довгострокових відносин в B2B продажах за допомогою ELMA365 CRM. Автоматична воронка продажів; бізнес-процеси продажів; контроль за виконанням договорів; швидкий внутрішній електронний документообіг з вхідними зверненнями, договорами, рахунками-фактурами та актами.

CRM SalesMax

(5 відгуків) Ця компанія з РФ

Автоматизуйте свій бізнес в одному місці - Робота з клієнтами: переговори, історія спілкування - Робочий процес: рахунки, платежі, товаросупровідні документи, інтеграція з EDI - Аналітика Спробуйте CRM SalesMax в дії і ви відразу відчуєте, як зміниться ритм і якість роботи вашої компанії!

no CRM.io

Програмне забезпечення, яке оптимізує процес продажів. Розроблений, щоб допомогти вам відстежувати та закривати угоди, не витрачаючи час на введення даних.

ПРОСТОЙ БИЗНЕС

(8 відгуків) Ця компанія з РФ

CRM-система «Простий Бізнес» - це більше, ніж просто CRM. Одна програма для управління всією вашою компанією. Він універсальний і підходить для будь-якої сфери діяльності. Понад 140 тисяч користувачів по всьому світу. Включений до реєстру російського програмного забезпечення, є резидентом Інноваційного центру "Сколково".

Wrike

Wrike зручний для спільної роботи над проектами (в тому числі і творчими - для них передбачений окремий модуль). Є всі базові інтеграції, робота з завданнями і підзадачами гранично деталізована.

GEN CRM

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Ця CRM заточена під відділ продажів: є клієнтська база, можна проаналізувати до 36 показників і інтегрувати CRM з чим завгодно, включаючи 1С і телефонію. Особливо це зручно для проектних компаній сфери послуг та інтернет-магазинів.

Neaktor

Neaktor - це онлайн-додаток для управління проектами та бізнес-процесами. З її допомогою можна легко організувати облік завдань, проектів, виробничої, маркетингової діяльності, продажів і багато чого іншого.

Smarty CRM

(4 відгуки) Ця компанія з РФ

Онлайн сервіс для налагодження комунікацій компанії та підвищення особистої ефективності. Він допомагає вести контакти, писати нотатки, ставити цілі, планувати справи, зберігати файли та спілкуватися з колегами.

Офисофф

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

Officeoff - це онлайн-сервіс для бізнесу та бухгалтерського обліку.

Шукаєте CRM для B2B-компанії? Наш рейтинг допоможе вам Порівняти і Вибрати ЦРМ, яка підходить вам найбільше.