Альтернативы WebMoney. Вот 27 сервисов с похожим набором функций и предназначением. Смотрите и сравнивайте аналоги.
Підходить для благодійних організацій, фізичних осіб, юридичних осіб та індивідуальних підприємців. Є можливість приймати платежі без вашого веб-сайту. Ви можете створити сторінку на сайті я.Деньги і приймати там платежі. Способи прийому платежу: карти (Visa, Mastercard, Maestro, Mir), EPS (J.Деньги, WebMoney, Kiwi), інтернет-банкінг, функція кредитування «сплачуйте частинами», оплата з балансу телефону і готівкою.
Сервіс з прийому платежів, пожертвувань та переказів для фізичних осіб, самозайнятих та малого бізнесу. Отримання грошей з будь-яких онлайн-платформ, включаючи соціальні мережі, сайти і месенджери + безконтактні перекази через QR-коди або NFC-мітки.
Платіжна система Сайпікс дає змогу приймати оплату з карток Visa, MasterCard, Maestro, з рахунку Білайн, Вебмані, Ківі. Особливість сервісу в тому, що у нього невеликі комісії, які можна розподіляти в будь-яких пропорціях між покупцем і продавцем. Також сервіс надає Функціонал для аналітики, що показує дані щодо платежів у режимі реального часу. Їх можна вивантажувати у файл і зберігати на жорсткий диск.
Пропонує торговий та інтернет-еквайринг без абонентської плати з наданням терміналу. Клієнт купує її тільки один раз і згодом може приймати платежі за пластиковими картами Visa, MasterCard і Mir. Немає необхідності вносити щомісячний платіж і переживати, що термінал заберуть через зменшення оборотних коштів. Є розділ аналітики, де можна переглянути дані про продажі. Послуга підходить для ТОВ та індивідуальних підприємців.
Пропонує мобільний та інтернет-банкінг для організацій. Особливості: виставлення рахунків, управління витратами/доходами, статистика по клієнтам і постачальникам, перевірка репутації контрагентів і т.д. Крім того, є функція торгового еквайрингу зі стаціонарними і портативними терміналами (комісія 1,3 - 2,3%), мобільного та інтернет-еквайрингу (2,5 - 3,5%).
Відома платіжна система дозволяє приймати платежі з гаманців PayPal без комісії в різних країнах світу. Існує 2 способи організації оплати: стандартні (для малого бізнесу) і експрес-платежі (підходять для середнього бізнесу). У першому випадку оплата здійснюється на стороні PayPal, а в другому - на стороні вашого сайту. Спосіб інтеграції полягає у використанні HTML або API (для експрес-платежів).
Підходить для електронної комерції, квіткового бізнесу, подій, страхових послуг, бізнесу в сфері туризму. Приймає наступні види платежів: банківські карти, готівка, платежі з мобільного, інтернет-банкінг, електронні платіжні системи, оплата в кредит. Надає послугу моніторингу шахрайства для забезпечення безпеки транзакцій. Інтегрується з CMS Joomla, WordPress, 1С-Бітрікс.