Альтернативы VideoMost. Вот 51 сервисов с похожим набором функций и предназначением. Смотрите и сравнивайте аналоги.
Популярний сервіс онлайн вебінарів і конференцій, який використовують у 219 країнах світу. До Функціонал входить: переговорна, прямі трансляції на Фейсбук і Ютуб для збільшення охоплення аудиторії, показ презентацій і зображень, маркерна дошка, тести й опитування, мобільний додаток, синхронний переклад чату, безкоштовні номери телефонів для учасників вебінарів і багато іншого.
Багатофункціональна закордонна платформа для вебінарів. Дозволяє вести курси, тренінги та просто зустрічі в персоналізованій вебінарній кімнаті, запускати автовебінари. Також тут є аналітичні звіти, лендінги, які можна кастомізувати, Функціонал для e-mail розсилок клієнтам, приватний і публічний чати, опитування, гугл форми.
Платформа для связи внутри компании с усиленной защитой от утечки информации. С ее помощью можно организовать групповые чаты, видео и аудиозвонки, видеоконференции. Подойдет компаниям, в которых сотрудники работают как в штате, так и удаленно. Отличается максимальной защитой передаваемых документов, разговоров и прочей информации. Для организации работы необходима установка на сервер, серверный кластер или в облачное хранилище.
Платформа для проведення дистанційних онлайн-курсів з можливістю організації вебінарів, створення тестів для контролю, планування зустрічей. Сервіс дає змогу показувати інтерактивні слайди та відео, спілкуватися в приватному або загальному чаті, ставити запитання тренеру, збирати статистику за проведеними вебінарами та спікерами. У процесі навчання можна нагороджувати учасників балами та бейджами, проводити онлайн-тести, надавати доступ до мобільного застосунку.
Мультиязычный сервис для проведения конференций и вебинаров в комнатах с вместимостью до 500 человек в зависимости от выбранного пакета. Возможности: конвертация и показ слайдов из презентаций Power Point, видеочат для 3 участников, текстовые сообщения в чате, доска для рисования, модуль для голосования, трансляция потокового видео, показ рабочего стола участникам.
Послуга вебінарів доступна на 16 мовах. Можливе проведення відеоконференцій, підключивши камери до 10 учасників зустрічі одночасно або по черзі. Вебінари працюють як на настільному, так і на мобільному телефоні. За допомогою сервісу можна показувати презентації та документи, записувати вебінари в HD якості, показувати відео з комп'ютера або сайтів відеохостингу, блокувати і відправляти попередження учасникам, які порушують правила.
Сервіс для проведення відеоконференцій із чатом. В учасників є можливість прослуховувати розмову і читати чат рідною мовою. Платформа підтримує 18 мов, що дає змогу проводити міжнародні онлайн зустрічі. Місткість переговорних кімнат - до 250 осіб залежно від обраного пакета. Додаткові можливості: чат, кнопка оплесків, голосові повідомлення для учасників, передача файлів між користувачами, різні ролі для організаторів.
Сервіс вебінарів від Google, для якого потрібно зареєструвати акаунт і створити канал на Youtube. Онлайн трансляцією можна ділитися на сторонніх сайтах і в соціальних мережах. Запис вебінару формується та зберігається автоматично на каналі Youtube. Щоб узяти участь у вебінарі, усі охочі повинні мати акаунт Google. Під час організації зустрічі безпосередньо на Ютубі їм доступний онлайн-чат, у якому можна спілкуватися та ставити запитання спікеру.
Сервіс конференцій і вебінарів для груп розміром до 25 учасників, яким не потрібно ніде реєструватися для доступу до вебінарної кімнати. Підтримує 35 мов і доступний у браузерах десктопних комп'ютерів, а також у мобільній версії. Дозволяє проводити демонстрацію екрана, використовувати дошки для запису, змінювати доповідачів необмежену кількість разів під час вебінару/конференції. Є можливість брендувати програмне забезпечення: створити свій фірмовий стиль, змінити логотип.
Сервис для проведения онлайн-мероприятий: презентаций, конференций, вебинаров. У клиента есть возможность брендировать внешний вид вебинарных комнат, транслировать мероприятие пользователям мобильных устройств. Ограничение для вебинаров - от 50 до 500 участников в зависимости от тарифа, для видеоконференций - 10 - 50 участников. Возможности: трансляция аудио/видео, демонстрация рабочего стола и документов, планирование мероприятий, доска для рисования, хранение записи мероприятия до 24 часов.
Месенджер Skype підтримує колективні відеодзвінки, в яких можуть брати участь до 100 співрозмовників. Крім того, він дозволяє демонструвати вміст екрану, записувати конференції і додавати до них субтитри.
Російський сервіс для онлайн-заходів, що працює з 2008 року. Він є в реєстрі російського програмного забезпечення, що дозволяє використовувати платформу для муніципальних підприємств і державних організацій. Вебінарні кімнати можуть вмістити до 10 000 учасників одночасно і до 8 спікерів. Особливості гри: демонстрація робочого столу, дошка для малювання, чат з модерацією, опитування та тести.
Віртуальний офіс, що надає можливість організувати віддалене ділове спілкування і взаємодію всередині компанії. Кількість учасників у переговорних кімнатах - 25 осіб. Можливості: аудіо та відеоконференції, демонстрація екранів, інтеграція зі сторонніми сервісами чатів.
Сервіс відеоконференцій та відеовеб-зв'язку до 200 учасників з можливістю інтеграції з Facebook Live та Youtube для розширення аудиторії. Особливості: HD-відео і голосовий зв'язок, одночасний спільний доступ до екрану, спільний доступ до робочого столу, приватний і груповий чат, статистична звітність.
Хмарна АТС, яка являє собою ПЗ, що встановлюється на пристрої з ОС Windows, Mac, Android і iPhone. Також конференції можна організувати за допомогою SIP телефонів і за допомогою 3CX Webmeeting - сервісу відеозустрічей. 3CX надає можливість проводити аудіо- та відеоконференції з аудиторією до 64 осіб, організовувати вебінари у віртуальній кімнаті з показом презентацій.