CRM для агентств

S2 Управление бизнесом

(34 відгуки) Ця компанія з РФ

S2 Business Management - це система інтегрованого управління бізнесом. Ми допомагаємо систематизувати процеси, примножити операційну продуктивність, досягти прозорості та підвищити ефективність контролю.

Brizo

(19 відгуків) Ця компанія з РФ

Brizo - це CRM з повноцінним управлінським обліком. Завдяки тісній інтеграції функцій CRM з сервісом управлінського обліку, ви отримуєте розширений Функціонал для оцінки ефективності бізнесу за прибутком, а не за оборотом. 

Neaktor

Neaktor - це онлайн-додаток для управління проектами та бізнес-процесами. З її допомогою можна легко організувати облік завдань, проектів, виробничої, маркетингової діяльності, продажів і багато чого іншого.

MacroCRM

(12 відгуків) Ця компанія з РФ

MacroCRM - це галузева система управління продажами, маркетингом і асортиментом будівельної компанії. Дозволяє автоматизувати весь процес продажів від першої вимоги покупця до передачі ключів.

BazisCRM

(0 відгуків) Ця компанія з РФ

Потужний програмно-маркетинговий комплекс для агентств нерухомості, який містить спеціалізовану CRM-систему, базу власників, авторозвантаження оголошень для будь-якого rekl. сайти, сайт агентства нерухомості та інші корисні можливості для ріелторського бізнесу.

JokerCRM

(2 відгуки) Ця компанія з РФ

Просунута CRM-система з інтегрованим сайтом агентств нерухомості, спеціально розроблена у співпраці з професіоналами в сфері нерухомості.

Fillin

(10 відгуків) Ця компанія з РФ

Унікальна система обліку для малого бізнесу. Дозволяє вести весь свій бізнес онлайн - зі смартфона. Максимально простий у використанні. Крім CRM, у Филина є найбільш зручні інструменти для обліку грошей, складу, графіка прийому. Інтеграція з телефонією, сайтом та іншими сервісами.

JoyWork

(26 відгуків) Ця компанія з РФ

Федеральна CRM і Еко-система для роботи агентств нерухомості та будівельних компаній. База даних об'єктів, наскрізна аналітика, IP-телефонія, Smart-воронки продажів з аналітикою кожного етапу. Завантаження реклами на 200 тематичних сайтів з аналітикою, call-tracking і кабінетом клієнта.

teamcrm

(3 відгуки) Ця компанія з РФ

teamcrm - це CRM-система для вашого бізнесу. Контролювати всі канали комунікації з клієнтами, роботу співробітників і автоматизувати продажі.

CRM TRAVELS

CRMTravels-зрозуміла система управління, яка допомагає туристичним компаніям поліпшити процеси взаємодії з клієнтами, а також контролювати і збільшувати продажі.

1 2 3 4 5 6 7 8

Шукаєте CRM для агентств? Наш рейтинг допоможе вам Порівняти і Вибрати ЦРМ, яка підходить вам найбільше.