CRM для виробництва та підприємств

Woodle Search

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Збір бази даних організацій і місць з Яндекс і Гугл Карт Можливості: - повідомлення про появу нових організацій в Telegram - Регулярний повторний пошук - завантаження даних в XLSX, JSON, XML - Пошук на Картах Google - пошук на Яндекс Картах - Перевірте наявність номерів у whats App

AppEvent

(22 відгуки) Ця компанія з РФ
AppEvent - хмарне рішення, CRM-система для автоматизації танцювальної школи, онлайн-школи, фітнес-клубу, студії йоги, інтер'єрної фотостудії, лофт, івент-агентства, репетиційної бази, прокатної компанії.

POSIFLORA

(20 відгуків) Ця компанія з РФ
Посіфлора - програма для квіткових магазинів. Поєднує в собі складський облік, клієнтську базу, CRM-систему, точку продажів і безліч функцій.

FloraPoint

(16 відгуків) Ця компанія з РФ
Програмний комплекс обліку продажів у квітковому бізнесі: CRM, склад, аналітика.

INSPIRO

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Система управління салоном квітів створена спеціально для салонів квітів, щоб ведення квіткового бізнесу було прозорим і прибутковим.

FloraPOS

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
FloraPOS ідеально підходить як для автоматизації невеликого квіткового салону, так і для великої роздрібної мережі салонів (в тому числі і з салонами в різних містах). Основною перевагою FloraPOS є його повна адаптація до повсякденних процесів квіткового бізнесу.

Universe-crm

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Universe-crm - це нова хмарна система для сфери краси. Crm містить 17-річний досвід роботи компанії: все необхідне для обслуговування клієнтів, звітності. Будь-хто може випробувати систему безкоштовно.

УПРАВДОЛГ

(0 відгуків) Ця компанія з РФ
Програма для роботи з боржниками в Управляючих компаніях, Ресурсопостачальних організаціях, Регіональних операторах з поводження з твердими комунальними відходами (ТКО) Автоматизація стягнення дебіторської заборгованості.

ТурбоСервис

(4 відгуки) Ця компанія з РФ
Зручна CRM для ефективного автосервісу: підбір / оцінка / замовлення зарплати, розробка рекомендацій, зарплата по KPI, мобільні додатки, SMS і т.д. Конфігурації: Мультибренд / Монобренд / Кузов / Вантажне СТО / Ремонт агрегатів / Дилер / ATP. Ми передамо ваші дані, навчимо. Якісна підтримка.

Максоптра

(2 відгуки) Ця компанія з РФ
Логістична програма maxoptra дозволяє автоматично розподіляти замовлення між кур'єрами, вибудовувати для них оптимальні маршрути, контролювати доставку онлайн, оновлювати маршрути протягом дня з урахуванням мінливих умов (нові замовлення, зміни термінів доставки і т.д.).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10